پیام تبریک
شنبه 1 تیر 1398 ساعت 12:23 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفران حسنانی | ( نظرات )

همسفران شعبه حسنانی فرارسیدن هفته دیده بان را به بنیان کنگره ۶۰، جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان تبریک گفته و همچنین از کلیه دیده بانان کنگره ۶۰، باالاخص دیده بان تازه واردین آقای اشگذری که ایجنت و راهنمای محترم این شعبه نیز می باشند سپاسگزاری می نمایند.


آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است
من که می گویم، کلام خود نیست
بلکه فردیست در جمع بیکران هستی 
که باورش کار هرکس نیست
مگر معنای آن، بداند که آن چیست
ارابه ها را در بیکران به حرکت درآورید
که نگهبانان ماوراء
به آنچه در زمین می گذرد نیازمندند
بشکافید آنچه شکافتنی نیست
در دل سنگ بروید و ترکیبها را جدا نمائید.


در ادامه نظر شما را به بخشی از سخنان مهندس دژاکام در روز ۲۹ خرداد ماه ۹۸ جلب می نماییم:

" امروز هفته دیده‌بان هست من از صمیم قلب به تمام دیده‌بان‌ها تبریک می‌گویم دیده‌بان‌ها مثل درختی هستند که ریشه آن بنیان کنگره است و تنه آن دیده‌بان‌ها هستند، شاخه و برگ‌ها را تشریح کردیم که می‌رسد به تازه‌واردین که شکوفه‌های درخت کنگره 60 هستند. من روزی که می‌خواستم کنگره را شروع به کارکنم همان روز می‌دانستم که این کنگره گسترش پیدا خواهد کرد و می‌دانستم که این کنگره چیزی هست که می‌ماند و پایانش در اختیار ما نیست آغازش در اختیار ما بود؛ اما پایانش در اختیار ما نیست این را کاملاً می‌دانستم و می‌دانستم که از دروازه‌های ایران عبور خواهد کرد می‌دانستم که مسئله اعتیاد را کاملاً جوابگو خواهد بود و به درمان قطعی انسان‌ها را می‌رساند.
من باید دو تا برنامه‌ریزی می‌کردم یک برنامه‌ریزی برای زمان حال یک برنامه‌ریزی برای زمان آینده یک برنامه‌ریزی برای زمانی که خودم هستم یک برنامه‌ریزی برای زمانی که خودم نیستم، من این را همان روز اول می‌دیدیم که اگر من نبودم سیستم از هم نپاشد و محکم سر جای خودش باشد پس برای آن باید یک سری افرادی باشند که بقیه افراد آن‌ها را قبول داشته باشند و از آن‌ها حرف‌شنوی داشته باشند، بنابراین آمدم یک سیستمی بنا نهادم و برای کنگره ۱۴ دیده‌بان به وجود آوردم تا ۱۴ نفر از سالم‌ترین و صالح‌ترین افراد را انتخاب کنیم که امورات کنگره را به عهده بگیرند. البته همه‌ی بچه صالح و سالم هستند.
این تفکر روز اول من بود تا اگر زمانی من نبودم این شورا و این سیستم بنشنید و برنامه‌ریزی کند تا کارها در هم نشود، یک سری بالای ده نگیرند یک سری پایین ده نگیرند، هرکسی برای خودش رجزی نخواند چون همیشه معتقدم خدا هیچ قومی را بدون بزرگتر نکند، هیچ کارخانه‌ای هیچ شرکتی هیچی دهی هیچ روستایی هیچ کشوری، بزرگ‌تری که همه از او حرف‌شنوی داشته باشند؛ این است این سیستم طراحی شد. در حقیقت این سیستم دو مسئولیت داشت یکی مثل وزرا می‌ماند (البته ما خودمان را با وزرا مقایسه نمی‌کنیم) یکی هم مثل این‌که هر رشته‌ای یک مسئول دارد، امور مالی یکی، ورزش یکی دارد، خانواده‌یکی دارد، خانم‌های مسافر یکی دارد، شهرستان‌ها یکی دارد، تحقیقات یکی دارد، هرکدام یکی در رأسش است که این کار را رهبری می‌کند. تازه‌واردین یکی دارد، راهنماها یکی دارند که آن را رهبری می‌کند و نقش آن را دارد و از جهتی دیگر نقش قانون‌گذار کنگره را دارند قوانین کنگره که اکثراً می‌خواهیم بریزیم در آن شورا برگزار می‌شود و قوانین را می‌نویسیم و تشخیص می‌دهیم که کی چه‌کار بکنیم."

*عکسها برگرفته از سایت مسافران حسنانی
*متن سخنان آقای مهندس برگرفته از سایت کنگره 60
تنظیم: همسفر سارا
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر الهه چهارشنبه 5 تیر 1398 09:09 ب.ظ
تبریک ب خاطر هفته دیدبان ب جناب اقای علی اشکذری
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic