مصاحبه
چهارشنبه 11 تیر 1399 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر سارا | ( نظرات )
قبل از اینکه با کنگره آشنا شوم فکر می کردم خدمت کردن همان است که بتوانم برای مردم کاری انجام دهم برای رضای خدا، اما در کنگره آموختم که اگر خدمتی انجام می دهم حتی خواندن نوشتار، این بازتابش به خودم و زندگی من برمی گردد و باعث تغییر حال من و دریافت انرژی می شود.


اینکه هم مادر باشی هم همسفر، مسئولیتی است که در عین دشواری هایش، شیرینی های خاص خود را دارد و تو را روزبروز زبده تر و پرورده تر می کند، تا با درس هایی که می آموزی؛ مسیر را برای هم پروازهایت هموار کنی. همسفر مرضیه نیز هم مادر است و هم همسفری متعهد و مهربان. در ایام قرنطینه وارد سفر دوم شد و به گفته خودش آرامشی را که در کنگره بدست آورده است، در هیچ جای دیگری نیافته بود.

_ لطفا به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید.

_ سلام دوستان مرضیه هستم یک همسفر. با ۵ سال تخریب وارد کنگره شدیم، آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک، مدت ۱۰ ماه و ۱۷ روز سفر کردیم به روش دی اس تی و با داروی اوتی با راهنمایی حسن آقا و سرکار خانم فاطمه لژیون سوم، در حال حاضر ۴ ماه است که آزاد و رها هستیم.

_ چه چیزی باعث شد به عنوان یک همسفر عضو  خانواده کنگره ۶۰ شوید؟ 

_ در ابتدای ورود مسافرم به کنگره من علاقه چندانی به آموزش ها نداشتم، اما به مرور زمان تغییرات را درون مسافرم دیدم و علاقه مند شدم با محیط کنگره از نزدیک آشنا شوم و بعد از آشنایی به عنوان همسفر شروع به دریافت آموزش کردم.

_ بعد از ورودتان به کنگره چه تغییراتی در زندگی شما رخ داد؟

_ تغییرات من و مسافرم بسیار چشمگیر بود؛ مثل آرامشی که خودم و مسافرم دریافت کردیم. واکنش های ما نسبت به نیروهای منفی کمتر شد و نگرانی هایی که از گذشته به همراه من بود را به طور کل فراموش کردم. همین که نوع دیدمان و نگاهمان و نوع تفکرمان به زندگی تغییر کرد آرامش دوباره به زندگی ما بازگشت.

_ شما به عنوان یک همسفر چه توصیه هایی به دیگر همسفران دارید؟

_ تا جایی که امکانش هست در جلسات شرکت کنند، سی دی های آموزشی را گوش بدهند چون آموزش هایی که از طریق سی دی ها انتقال پیدا می کند، من نظیرش را در هیچ جای دنیا ندیده ام. خودم به دلیل اینکه دو فرزند کوچک دارم حضورم در شعبه بسیار سخت است ولی از اول هفته برنامه ریزی می کنم تا حتما حضور پیدا کنم.

_ کمی از حال و احوال خودتان به عنوان یک همسفر بگوئید. آیا آموزش ها باعث تغییر تفکر شما در مسیر زندگی شده است؟

_ بله قبلا با کوچکترین حرفی بهم ریخته می شدم، بیش از حد نگران فرزندانم بودم، اجازه اینکه دور از من جایی بروند را نمی دادم، همین افکار ایجاد استرس در درون من می کرد؛ اما در حال حاضر آموزش های کنگره به قدری درون من تاثیر گذار بوده است که مرضیه قبل را نمی شناسم، با کوچکترین حرفی بهم ریخته نمی شوم، خود خوری ندارم و نسبت به فرزندانم خیالم راحت تر است و می دانم نیرویی پشت من است و از من حمایت می کند برای مقابله با سختی ها.

_ نظر خود را نسبت به کلمه "خدمت" بگوئید.

_ قبل از اینکه با کنگره آشنا شوم فکر می کردم خدمت کردن همان است که بتوانم برای مردم کاری انجام دهم برای رضای خدا، اما در کنگره آموختم که اگر خدمتی انجام می دهم حتی خواندن نوشتار، این بازتابش به خودم و زندگی من برمی گردد و باعث تغییر حال من و دریافت انرژی می شود.

_ حال که به لطف خدا وارد سفر دوم شده ایید نظرتان را راجع به سفر اول و سفر دوم برایمان بگوئید.

_ به نظر من در سفر اول، افراد چه همسفر و چه مسافر باشند، باید حتما در جلسات حضور داشته باشند. همچنین گوش دادن به سی دی های مربوطه به مسافر و همسفر کمک می کند تا در سفر اول، همسفر تعادل نسبی به دست می آورد. مثلا خود من با کمک آموزش ها در سفر اول توانستم خشم خود را تا حدودی کنترل کنم و اما راجع به سفر دوم، هم سهل و هم سخت است! برای یک مسافر، که دیگر دارویی نیست و فقط آموزش هاست که به وی برای ادامه مسیر کمک می کند و برای یک همسفر، دریافت آموزش ها کمک به بهبود روند زندگی او می کند. در سفر دوم چند بار نیروهای منفی سر راهم قرار گرفتند و از حضورم در شعبه جلوگیری کردند؛ اما من با کمک آموزش ها و پافشاری در رابطه با حضورم در کنگره تمام سعی ام را می کنم تا دور از این منبع آموزشی نباشم.

_ و کلام آخر، اگر پیامی دارید بفرمائید.

_ در مرحله اول از جناب مهندس و خانواده محترمشان کمال تشکر را دارم که چنین بستر امنی را برای مصرف کنندگان و خانواده هایشان ایجاد کردند و این را فقط افرادی که وارد کنگره می شوند متوجه می شوند. از خداوند برای ایشان عمر با عزت را خواستارم و همچنین تشکر می کنم از راهنمای عزیزم خانم فاطمه با اینکه یکسری اتفاقات ممکن است در هر لژیونی بیفتد ولی ایشان با مهربانی و صبوری به کارشان ادامه می دهند و من وقتی چنین رفتاری را از ایشان دیدم بیشتر از قبل به کنگره علاقه مند شدم و بسیار از ایشان انرژی دریافت می کنم و در آخر امیدوارم هر کسی که در تاریکی ها به سر می برد خداوند برای او نشانه ایی بفرستد تا بتواند وارد مسیر صراط مستقیم شود و به آرامش ذهنی و جسمی برسد.

مصاحبه، تایپ و عکس: همسفر الهه، لژیون سوم
متن معرفی: همسفر سارا
برچسب‌ها: همسفران حسنانی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر زهره ل اول جمعه 13 تیر 1399 04:06 ب.ظ
موفق باشید خانم مرضیه ی عزیز ....تشکر از خدمتگزاران سایت ...
معصومه کمک راهنمای حسنانی پنجشنبه 12 تیر 1399 12:34 ب.ظ
خدا قوت خانم مرضیه
انشاءالله جایگاه های بالاتر رو تجربه کنید
همسفر طاهره (لژیون دوم) پنجشنبه 12 تیر 1399 02:56 ق.ظ
خداقوت خانم مرضیه ازمصاحبه ی خوبتان لذت بردم مستدام باشیدوباتشکرازخدمتگزاران سایت
حمید چهارشنبه 11 تیر 1399 08:56 ب.ظ
خداقوت به خدمتگذاران سایت در قسمت همسفران..وتشکر بابت مصاحبه خوبتان وخداقوت به همسفرم خانم مرضیه
همسفرمهدیه لژیون سوم چهارشنبه 11 تیر 1399 05:24 ب.ظ
مرضیه جان لذت بردم از مصاحبه آموزنده ات انشالله که در جایگاه کمک راهنمایی ببینمت دوست خوبم و آرزوی موفقیت برات دارم.خداقوت به خانم الهه و خانم سارا در بخش سایت
همسفر سارا پاسخ داد:
پاینده باشید
چهارشنبه 11 تیر 1399 05:00 ب.ظ
خداقوت به تمام خدمتگذاران سایت شعبه وتشکر بابت مصاحبه خوبتان وخداقوت به همسفرم خانم مرضیه...
همسفر سارا پاسخ داد:
همسفر فاطمه چهارشنبه 11 تیر 1399 04:18 ب.ظ
مرضیه ی عزیزم بسیار عالی بود امیدوارم در جایگاههای خدمتی در کنگره ببینمتان تشکر از خانم ها الهه ی عزیز وسارای عزیز بابت خدمات بی دریغ در بخش سایت
همسفر سارا پاسخ داد:
پاینده باشید
همسفرجمیله چهارشنبه 11 تیر 1399 02:19 ب.ظ
خانم مرضیه عزیز عالی وآموزنده بود موفق باشید خدا قوت به خانم الهه عزیز وخانم سارای عزیز
همسفر سارا پاسخ داد:
همسفر الهه چهارشنبه 11 تیر 1399 11:10 ق.ظ
خداقوت
همسفرزینب(لژیون 3) چهارشنبه 11 تیر 1399 10:40 ق.ظ
موفق و پایدار باشید خانم مرضیه
همسفرطیبه چهارشنبه 11 تیر 1399 10:26 ق.ظ
بسیارصحبتهاتون آموزنده بود.انشالله دراین راه همچنان محکم ومصصمم باشید.تشکرازخدمتگزاران سایت
همسفر ملیحه چهارشنبه 11 تیر 1399 08:56 ق.ظ
خانم مرضیه عزیز امیدوارم در سفر دوم هم همچون سفر اول استوار قدم برداری و در ادامه ی راه پیروز و کامیاب شوی و به سر منزل مقصود دست پیدا کنی
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic